Koła zainteresowań w roku szkolnym 2017/2018

 

Lp. rodzaj zajęć opiekun termin
1.
chór szkolny
Gabriela Wionczyk środa, 13.40
2. koło teatralne Magdalena Kotala
poniedziałek, 6 godzina lekcyjna
3. koło ekologiczne
Bożena Konieczna
wtorek, 6 godzina lekcyjna; środa, 7 godzina lekcyjna
4. koło szachowe Dorota Rozpędek, Beata Kowalczyk
środa, 13.45 - 15.00
5. koło komputerowe Joanna Mozdrzanowska poniedziałek, 7 godzina lekcyjna
6. koło przyrodnicze Barbara Con czwartek, 7 godzina lekcyjna
7. koło plastyczne Marzena Pikulska środa, 13.45 - 15.15
8. koło plastyczne
Kamila Piotrowska wtorek, środa: 12.35 - 13.30
9. koło języka angielskiego
Aleksandra Poninkiewicz poniedziałek, 5 godzina lekcyjna; piątek, 6 godzina lekcyjna
10. koło języka angielskiego Iwona Drygała poniedziałek, 7 godzina lekcyjna
11. koło matematyczne Adam Jarząbek poniedziałek, 7 godzina lekcyjna; piątek, 6 godzina lekcyjna
12. koło matematyczne Dorota Dekańska wtorek, 7 godzina lekcyjna
13. koło matematyczne Anna Dróżdż środa, 7 godzina lekcyjna
14. koło religijne Maria Walczak
środa, 7 godzina lekcyjna; piątek, 5 godzina lekcyjna
15. koło biblijno - plastyczne
Jolanta Pawlak
wtorek, 7 godzina lekcyjna
16. koło czytelnicze Edyta Nagocka czwartek, 12.45
17. zajęcia korekcyjno-kompensacyjne
Danuta Łoba wtorek, 5 godzina lekcyjna
18. piłka ręczna
Konrad Wojciechowski poniedziałek, 13.30 - 15.00
19. tenis stołowy Konrad Wojciechowski piątek, 12.30 - 14.00
20. piłka nożna Konrad Wojciechowski środa, 13.30 - 15.00
21. SKRA Marzena Pikulska, Adam Madera  
22. koło artystyczne
Anna Kwiatkowska wtorek, 6 godzina lekcyjna
23. zajęcia ogólnorozwojowe Elżbieta Kwaśniewska piątek, 4 godzina lekcyjna
24. koło plastyczne Magdalena Kępińska
wtorek, 14.00 - 15.00
25. zajęcia wyrównawcze Barbara Wróblewska
czwartek, 11.30 - 12.15
26. zajęcia wyrównawcze Dorota Karaś
wtorek, 6 godzina lekcyjna
27. zajęcia wyrównawcze Danuta Łoba
piątek, 5 godzina lekcyjna
28. zajęcia wyrównawcze Ewa Molka
czwartek, 1 godzina lekcyjna
29. zajęcia wyrównawcze Robert Siewier
poniedziałek, 6 godzina lekcyjna
30. zajęcia wyrównawcze Marzena Stężała
wtorek, 6 godzina lekcyjna
31. zajęcia wyrównawcze Gabriela Szybalska poniedziałek, 6 godzina lekcyjna
32. zajęcia wyrównawcze Sylwia Węglewska
środa, 5 godzina lekcyjna
33. zajęcia wyrównawcze Zofia Bajor
poniedziałek, 5 godzina lekcyjna
34. zajęcia wyrównawcze Anna Bugaj wtorek, 6 godzina lekcyjna
35. zajęcia wyrównawcze Anna Wiszowata piątek, 11.30 - 12.15
36. zajęcia wyrównawcze Anna Dróżdż środa, 7 godzina lekcyjna
37. zajęcia wyrównawcze Agnieszka Wojewoda
poniedziałek, 7 godzina lekcyjna
38. basen Anna Cieślak środa, 2 i 3 godzina lekcyjna
39. basen Gabriela Szybalska środa, 2 i 3 godzina lekcyjna
40. basen Zofia Bajor piątek, 3 i 4 godzina lekcyjna
41. basen Izabela Stępińska
piątek, 2 i 3 godzina lekcyjna 
42. basen Anna Kwiatkowska
środa, 2 i 3 godzina lekcyjna 
43. basen Danuta Łoba
piątek, 3 i 4 godzina lekcyjna 
44. basen Beata Pietrzak
piątek, 4 i 5 godzina lekcyjna 
45. basen Sylwia Węglewska
środa, 3 i 4 godzina lekcyjna  
46. basen Marzena Stężała
piątek, 2 i 3 godzina lekcyjna 
45. basen Anna Bugaj czwartek, 3 i 4 godzina lekcyjna
46. basen Tomasz Wojciechowski piątek, 4 i 5 godzina lekcyjna 
47. basen Dorota Karaś piątek, 4 i 5 godzina lekcyjna 
48. basen Anna Wiszowata środa, 2 i 3 godzina lekcyjna
49. basen Barbara Wróblewska środa, 2 i 3 godzina lekcyjna
50. basen Magdalena Kotala czwartek, 3 i 4 godzina lekcyjna

 

Koła zainteresowań w roku szkolnym 2011/2012